…”Jouluksi kotiin” näyttely taiteen ystäville


Auli Rantala / ”Omin jaloin” / Akryyli kankaalle/ 40 x 40 / 200€
ota yhteyttä taiteilijaan auli.rantala@gmail.com p. 0505718966


Anna Pulkki  / Iloinen ilta Italiassa / Akryyli- ja öljyväri kankaalle / 60 x 95 cm / 600 €
ota yhteys taiteilijaan anna.pulkki@kolumbus.fi


Eeva Sjöberg /syksy 2020 / Akryyli/öljy kankaalle /  50×60 /  250€
ota yhteys taiteilijaan eeva.sjoberg@elisanet.fi  Puh 0400603003


Liisa Einovaara / Kasvot ikkunassa / akryyli kankaalle / 38 x 46 cm / 340 €
ota yhteyttä taiteilijaan liikuparinen@gmail.com puh 050 408 1365


Maj Tuomela / ”Dreaming” 1 ja 2/      / 2 x 40×40 cm / yht 500€ / kpl 300 €
ota yhteys taiteilijaan maj.tuomela@gmail.com

Liisa Jouttimäki / Storm in the city / 70 x 100 cm akryyli kankaalle 250 €
ota yhteys taiteilijaan liisajou@gmail.com  puh  040 733 6773


Marja Klaavo / Kultaiset portit / akryyli ja sekatekniikka / 40x50cm / 150€
ota yhteys taiteilijaan marja@klaavo.com


Pirjo Tienhaara /Tulppaanit / Öljyväri / 54×65 cm / 480€
ota yhteys taiteilijaan pirjo.tienhaara@gmail.com


Tuula Pellikainen / Metsän sinisen hetken salaisuus/ vedic art – akryyli kankaalle / 50x40cm / 200 € ota yhteys taiteilijaan aurinkomeister@gmail.com


Carita Hännikäinen / ”Kauna” / öljy kankaalle / 61x50cm / 350 €
ota yhteyttä taiteilijaan cchannikainen@gmail.com


Ritva Rautakoski / ”Punaista ja vihreää”/ Akvarelli / 40×30 cm / 350€
ota yhteyttä taiteilijaan rautakoskiritva@gmail.com


Marianne Matikka / ”hyvä vire” /öljy kankaalle / 73×60 cm /200€
ota yhteyttä marianne.matikka@gmail.com puh 0415232087


Liisi Myllykangas / ”Ilon pisara” / Monotypia Tpl’a 1/1 / 35×43 cm, kehys esim. 50×70 cm / 200 € ota yhteyttä taiteilijaan liisi.myllykangas@hotmail.com


Leena Knuuttila / Barokkihäät / öljy kankaalle / 50×35 cm /  500€
ota yhteyttä taiteilijaan leenakn@icloud.com


Sinikka Kurki / ” Huurteiset heinätupot”/  akryyli  / 60×60 cm /  370 €
ota yhteyttä taiteilijaan sinikka.kurki@elisanet.fi /  0505588010


Anja Siimes / Tuulahdus 2020 / akryyli kankaalle / 70x50cm / 200 €
ota yhteyttä taiteilijaan anjasiimes@icloud.com


Riitta Alanen / Niin hiljaa / Akryyli kankaalle / 70×90 cm / 190 € ota yhteyttä taiteilijaan riitta.alanen@hotmail.com